29.09 - Жак-Ентоні

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ЖАКА ЕНТОНІ?
1. Довгоочікуваний тур реп-артиста Жак-Ентоні
2. Можливість відірватися під новий проект Жак-Ентоні «DоroGo»
3. Настав час вживу побачити те, чого так довго чекають фанати в усіх містах. "Той самий негр" Жак-Ентоні їде підкорювати Україну і СНД.
Випустивши в жовтні 2015 року дебютний альбом "бездиханне", він відразу прикував до себе увагу публіки, і потрапив у всілякі топи авторитетних ЗМІ. А такі хіти, як "Роби як треба" і "Падший" відкрили його для масового слухача.
У травні 2016 року відбувся випуск альбому "Доріан Грей. Том 1 ", що дозволив впевнено закріпити позиції і значно збільшити армію фанатів. Природним розвитком стала організація повноцінного туру, в концертну програму якого увійшли кращі треки, випущені за останній рік.
30 жовтня 2017 Жак-Ентоні представив свій новий проект «DоroGo», який став сиквелом альбому «Доріан Грей: Том 1». До нового альбому увійшло 15 треків - повністю сольних.
Жак-Ентоні: "Ми дуже продуктивно провели минулий рік, дали людям багато музики, показали, що таке реп російською.
Зараз я вирішив призупинити роботу над новим альбомом, щоб в повній мірі розгойдати кожне місто, до якого доберемося.
Вважайте, що це мій звітний тур перед подальшим сходженням на вершину. Я хочу особисто побачити всіх своїх людей в різних містах, дати їм ту енергію, яку вони бачили тільки на моїх концертних відео і отримати енергію від них".
29 вересня
Неділя
Start 22:00
Початковтий квиток - 250 грн
Клуб «Місто» Харків, вул. Клочківська, 190А
mistoclub.com
Замовлення квитків та столів за тел .: (057) 758-17-02, (095) 238-28-02