Боулінг «Місто»

Тариф "Стандарт"

Тариф "Студент"

Тариф "Дитячий"

Подарунок за страйки

Всі тарифи

Граймо разом в Боулінг «Місто»

Боулінг MІСТО – цікавий та сучасний спосіб провести час з друзями, сім’єю або спланувати розваги на корпоратив!
Ми пропонуємо:

  • 10 доріжок
  • Сучасне обладнання AMF de Luxe Extreme
  • Затишна зона для відпочинку та спорт-бар
  • Смачна їжа та напої не відриваючись від гри

Ми регулярно проводимо різні турніри і змагання: парні, аматорські, корпоративні та марафон-турніри.

Боулінг «Місто» у Харкові

Клуб “Місто” в Харкові користується великою популярністю. Цей відмінний простір для відпочинку і розваг. Тут є боулінг для дітей і дорослих, караоке. Атмосфера в клубі має все для приємного проведення часу з друзями або сім’єю. Також тут можна організувати свято, корпоративну вечірку.

Сучасний боулінг в Харкові: відпочивати усім разом дуже весело!

Сьогодні боулінг в Харкові належить до популярних розваг. У клубі “Місто” для відвідувачів підготовлена велика кількість тарифів і пропозицій. Локація має масу переваг, що включають:

  • краще устаткування AMF deLuxeExtreme;
  • 10 доріжок;
  • видачу змінного взуття будь-яких розмірів;
  • наявність спорт-бара з різноманітними напоями;
  • відмінне сервісне обслуговування високопрофесійними офіціантами.

На боулінг в Харкові відвідувачі ходять, як на свято. Нерідко ця гра стає кращим способом вивільнення енергії і отримання позитивних емоцій. У клубі проводяться турніри, змагання. Вони можуть бути і любительськими, і професійними, і корпоративними, і у форматі марафонів.

Інші розваги в комплексі “Місто” : тут весело і пізнавально

Популярний клуб “Місто” пропонує не лише дорослий і дитячий боулінг в Харкові, але і інші розваги. До таких відноситься караоке. Для любителів вокалу доступні шість професійних мікрофонів. У колекції є величезна кількість треків, включаючи новинки. У барі встановлено потужне звукове устаткування.

На території розважального комплексу працює ресторан. Він пропонує відвідувачам барное, банкетне, кальянное, ресторанне меню, а також суші і бізнес-ланчі. Передбачена переконлива карта алкогольних і безалкогольних напоїв, десертів на будь-який смак. Компанії можуть усамітнитися від інших відвідувачів в VIP- зонах.

Нині на боулінг в Харкові ціни дуже різняться. Клуб “Мисто” – одно з небагатьох місць, де цінова політика лояльна і доступна кожному. Спеціальні тарифи, акції і знижки діють на постійній підставі. На цьому переваги закладу не закінчуються. Відвідувачі відмічають контрастний привабливий інтер’єр, м’яке підсвічування, зручне планування. Персонал підтримує порядок, стежить за комфортом і безпекою гостей.

Комплекс “Місто” облаштований для тривалого і насиченого відпочинку. На його території є хороший готель з системою бронювання в онлайн-режимі на офіційному сайті закладу. Його номери об’єднують в собі лаконічний сучасний дизайн, комфорт і стриману розкіш. Працює також на территорииспа-салон, де відвідувачі можуть насолодитися гідротерапією, таласотерапією, скористатися послугами класичної і апаратної косметології, традиційним, східним масажем, завершити відпочинок в турецькому хамамі.

Для прихильників активного проведення часу облаштовані фитнес-зоны, тренажерний зал, аква-зона. Тут можна займатися як самостійно, так і в групах. Гостям доступні різні програми – від аеробних і силових тренувань до йоги. У аква-зоне, окрім звичайних, проводиться зайняття для вагітних жінок і людей, що потребують реабілітації.

UK