Караоке «Місто»

Караоке

з ЧТ по НД з 20:00 співаєш безкоштовно

Вхід

Четвер: дівчата безкоштовно, чоловіки 100 грн

П'ятниця і субота: вхід всім 100 грн

Неділя: дівчата безкоштовно, чоловіки 100 грн

Співаймо разом в Караоке «Місто»

Караоке MІСТО – це яскраві вечори, заряджені піснями, танцями, коктейлями та душевною компанією. Тут ти ніколи не будеш почуватись самотньо!

Бери з собою більше друзів, бо у нас:

  • 6 мікрофонів (вистачить усім)
  • Останні оновлення треків (співай свіжі хіти)
  • Якісний та найсучасніший звук в місті
  • А ще… нестримна позитивна енергія

Прекрасні музичні вечори в кращому караоке-барі в Харкові

Співати в караоке, виявляється, неймовірно корисно. Дві години такого співу рівні годинникової прогулянці. З’явилося це напрямок в кінці 20 століття і швидко поширилося по всьому світу. Сьогодні є караоке в Харкові і будь-якому іншому місті. Кожен бажаючий може знайти місце, де під професійне аранжування можна заспівати перед публікою.

Караоке дозволяє розкрити талант, адже людина не завжди знає, що вміє добре співати, а також це спосіб відмінно відпочити. Спів і емоції, які люди отримують в таких барах, позитивно впливають на організм, зміцнюють здоров’я. Вчені з Китаю навіть довели, що спів продовжує життя людині.

Відвідавши караоке в Харкові, ви отримує масу позитивних емоцій. Відзначимо кілька переваг такого відвідування:

  • Можна провести час в такому кафе разом з сім’єю і прекрасно повеселитися. Спів з дітьми і другою половинкою піде на користь всім членам вашго маленького осередку суспільства. У ньому можуть взяти участь навіть бабусі й дідусі, і всі побачать, яка молода душа живе в кожному з них.
  • Спів наповнює енергією, виводить всі недомовлені слова. Згідно медицині воно активізує залози внутрішньої секреції, підвищує імунітет, а також, захисні функції організму. Якщо ви живете в Харкові караоке відвідати варто обов’язково!
  • Спів заряджає позитивом. Ви завжди будете в гарному настрої. Будь-яку депресію зніме як рукою! Справжній гучний спів в квартирі неможливий, зате, відвідавши караоке-бар в Харкові, ви зможете розчинитися в силі свого голосу і заспівати так, як мріє кожен в дитинстві. Адже всі ми в дитинстві співали біля дзеркала, використовуючи гребінець замість мікрофона.
  • Спів в караоке відмінно розвиває голосові зв’язки і бореться з негативними емоціями. Відмінний спосіб розслаблятися вечорами – це приходити в караоке в Харкові і співати!
  • Сором’язливим людям регулярний виступ на публіку дозволяє розкріпоститися, зняти непотрібні затискачі, стати впевненіше в собі. Атмосфера допомагає, адже навколо всі веселяться і підтримують. Ніхто не стане оцінювати ваші вокальні дані, головне – просто співати, від душі!
  • Караоке підійде тим людям, які виступають на публіці – педагогам, лекторам, тренерам і т.д. Воно тренує голос, робить його сильним і звучним.

Шведські фахівці провели дослідження і підтвердили користь співу в караоке. І необов’язково мати для цього слух і почуття ритму. Адже караоке в Харкові для всіх тих, хто хоче співати, а музичні дані – питання другорядне. Головне – від душі!

Караоке-бари в Харкові користуються популярністю у населення. Тут можна здійснити свою мрію вийти на сцену і заспівати перед публікою. А для початківців вокалістів це спосіб потренуватися в своїх навичках.

Куди піти співати в Харкові

Караоке-клуб «Місто» в Харкові запрошує всіх бажаючий провести відмінний вечір! Красива музика, смачні страви та напої, приємна доброзичлива атмофера – що ще потрібно для якісного відпочинку? Широкий вибір пісень дозволить заспівати як сучасні новоспечені і маловідомі композиції, так і хіти улюблених старих пісень.

Якщо ви вперше відвідали караоке, то не варто починати зі складної пісні. Виберіть легку, просту і спокійну, де діапазон вузький і можна промацати акустику залу. Поступово можна вибирати більш складні пісні. Коли ви відчуєте, що готові показати свій голос у всій красі, вибирайте складну улюблену вами пісню і поб’єте гостей караоке.

Приходьте в компанії сім’ї, друзів і знайомих і проводьте творчі вечори в караоке-барі в Харкові!

UK